ETPSF270M6E
PanasonicPanasonic
ETPSF270M6E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETPSF270M6E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 270UF 2.5V 1411
Ngā Rauemi: 1.ETPSF270M6E.pdf2.ETPSF270M6E.pdf3.ETPSF270M6E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETPSF270M6E
Tau Wae ETPSF270M6E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 270UF 2.5V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97478 pcs Pepa Raraunga 1.ETPSF270M6E.pdf2.ETPSF270M6E.pdf3.ETPSF270M6E.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa POSCAP™ TPSF Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa P122622CT Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae B2S
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 6 mOhm Te kaha 270µF