ERZ-VS34C951
PanasonicPanasonic
ERZ-VS34C951 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-VS34C951
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 950V 40KA SQUARE 36MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-VS34C951
Tau Wae ERZ-VS34C951 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 950V 40KA SQUARE 36MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3108 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 950V Varistor Voltage (Min) 855V
Varistor Voltage (Max) 1.045kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Square 36mm, Formed Tabs
Ētahi Ingoa ERZVS34C241
P14950
Tae Mahi -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 765V
Maximum AC Volts 575V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 950V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 36mm, Formed Tabs I teie nei - Te tere 40kA