ERZ-V20R221
PanasonicPanasonic
ERZ-V20R221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V20R221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ERZ-V20R221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V20R221
Tau Wae ERZ-V20R221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79166 pcs Pepa Raraunga ERZ-V20R221.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa ERZV20R221
P7323
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 155J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1kHz