ERZ-V20D680
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V20D680
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ERZ-V20D680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V20D680
Tau Wae ERZ-V20D680 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 3KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123261 pcs Pepa Raraunga ERZ-V20D680.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61V
Varistor Voltage (Max) 75V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa ERZV20D680
P7321
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 49J
Whakaahuatanga Taipitopito 68V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 3kA
Capacitance @ Frequency 11500pF @ 1kHz