ERZ-E11F241
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11F241
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11F241.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11F241
Tau Wae ERZ-E11F241 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491746 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11F241.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 13mm
Ētahi Ingoa ERZE11F241 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 84J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 620pF @ 1kHz