ERZ-E10E112
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10E112
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 12.5MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10E112.pdf2.ERZ-E10E112.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10E112
Tau Wae ERZ-E10E112 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 12.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 373934 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10E112.pdf2.ERZ-E10E112.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.1kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.21kV Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 12.50mm
Ētahi Ingoa ERZE10E112 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 895V
Maximum AC Volts 680V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 196J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1kHz