ERZ-E10B471CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10B471CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10B471CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 4.5KA DISC 11.5MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10B471CS.pdf2.ERZ-E10B471CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10B471CS
Tau Wae ERZ-E10B471CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 4.5KA DISC 11.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 495489 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10B471CS.pdf2.ERZ-E10B471CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 11.5mm
Ētahi Ingoa ERZE10B471CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 106J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 320pF @ 1kHz