ERZ-E10A361CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A361CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10A361CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 4.5KA DISC 11.5MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10A361CS.pdf2.ERZ-E10A361CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10A361CS
Tau Wae ERZ-E10A361CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 4.5KA DISC 11.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 496901 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10A361CS.pdf2.ERZ-E10A361CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 11.5mm
Ētahi Ingoa ERZE10A361CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 84J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 430pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E10A471
ERZ-E10A471
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 4.5KA DISC 11.5MM
I roto i te taonga: 462715 pcs
Tikiake: ERZ-E10A471.pdf
RFQ
ERZ-E10A431CS
ERZ-E10A431CS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 11.5MM
I roto i te taonga: 472383 pcs
Tikiake: ERZ-E10A431CS.pdf
RFQ
ERZ-E10A361
ERZ-E10A361
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 4.5KA DISC 11.5MM