ERZ-E10A221CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A221CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10A221CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 4.5KA DISC 11.5MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10A221CS.pdf2.ERZ-E10A221CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10A221CS
Tau Wae ERZ-E10A221CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 4.5KA DISC 11.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448305 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10A221CS.pdf2.ERZ-E10A221CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 11.5mm
Ētahi Ingoa ERZE10A221CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 50J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 600pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E10A201
ERZ-E10A201
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 200V 4.5KA DISC 11.5MM
I roto i te taonga: 514284 pcs
Tikiake: ERZ-E10A201.pdf
RFQ
ERZ-E10A241CS
ERZ-E10A241CS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 11.5MM
I roto i te taonga: 417319 pcs
Tikiake: ERZ-E10A241CS.pdf
RFQ
ERZ-E10A221
ERZ-E10A221
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 11.5MM