ERZ-E08F561
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E08F561
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E08F561.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E08F561
Tau Wae ERZ-E08F561 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471344 pcs Pepa Raraunga ERZ-E08F561.pdf
Varistor Voltage (Typ) 560V Varistor Voltage (Min) 504V
Varistor Voltage (Max) 616V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10.5mm
Ētahi Ingoa ERZE08F561 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 450V
Maximum AC Volts 350V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 92J
Whakaahuatanga Taipitopito 560V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 150pF @ 1kHz