ERZ-E08A751
PanasonicPanasonic
ERZ-E08A751 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E08A751
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 3.5KA DISC 11.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E08A751.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E08A751
Tau Wae ERZ-E08A751 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 3.5KA DISC 11.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471337 pcs Pepa Raraunga ERZ-E08A751.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 11.5mm
Ētahi Ingoa ERZE08A751
P16680
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 100J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 130pF @ 1kHz