ERZ-E08A271
PanasonicPanasonic
ERZ-E08A271 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E08A271
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E08A271.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E08A271
Tau Wae ERZ-E08A271 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 656679 pcs Pepa Raraunga ERZ-E08A271.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 247V
Varistor Voltage (Max) 303V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10.5mm
Ētahi Ingoa ERZE08A271
P16670
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 49J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 330pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E08A391
ERZ-E08A391
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10.5MM
I roto i te taonga: 547153 pcs
Tikiake: ERZ-E08A391.pdf
RFQ
ERZ-E08A241CS
ERZ-E08A241CS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10.5MM
I roto i te taonga: 560888 pcs
Tikiake: ERZ-E08A241CS.pdf
RFQ
ERZ-E08A271CS
ERZ-E08A271CS
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10.5MM