ERZ-E07F561
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E07F561
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 560V 2.5KA DISC 9MM
Ngā Rauemi: ERZ-E07F561.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E07F561
Tau Wae ERZ-E07F561 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 560V 2.5KA DISC 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 687831 pcs Pepa Raraunga ERZ-E07F561.pdf
Varistor Voltage (Typ) 560V Varistor Voltage (Min) 504V
Varistor Voltage (Max) 616V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 9mm
Ētahi Ingoa ERZE07F561 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 450V
Maximum AC Volts 350V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 75J
Whakaahuatanga Taipitopito 560V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 140pF @ 1kHz