ERZ-E07F221
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E07F221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM
Ngā Rauemi: ERZ-E07F221.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E07F221
Tau Wae ERZ-E07F221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 754172 pcs Pepa Raraunga ERZ-E07F221.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 9mm
Ētahi Ingoa ERZE07F221 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 30J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 350pF @ 1kHz