ERZ-E07E201
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E07E201
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM
Ngā Rauemi: ERZ-E07E201.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E07E201
Tau Wae ERZ-E07E201 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 748283 pcs Pepa Raraunga ERZ-E07E201.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 185V
Varistor Voltage (Max) 225V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 9mm
Ētahi Ingoa ERZE07E201 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 26J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 360pF @ 1kHz