ERZ-E07A471CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E07A471CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E07A471CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 2.5KA DISC 9MM
Ngā Rauemi: ERZ-E07A471CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E07A471CS
Tau Wae ERZ-E07A471CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 2.5KA DISC 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 682022 pcs Pepa Raraunga ERZ-E07A471CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 9mm
Ētahi Ingoa ERZE07A471CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 65J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 170pF @ 1kHz