ERZ-E07A201
PanasonicPanasonic
ERZ-E07A201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E07A201
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM
Ngā Rauemi: ERZ-E07A201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E07A201
Tau Wae ERZ-E07A201 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 729641 pcs Pepa Raraunga ERZ-E07A201.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 185V
Varistor Voltage (Max) 225V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 9mm
Ētahi Ingoa ERZE07A201
P16655
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 26J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 360pF @ 1kHz