ERZ-E05A361CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A361CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E05A361CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-E05A361CS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E05A361CS
Tau Wae ERZ-E05A361CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 809831 pcs Pepa Raraunga ERZ-E05A361CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZE05A361CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 23J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 130pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E05A391CS
ERZ-E05A391CS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 815152 pcs
Tikiake: ERZ-E05A391CS.pdf
RFQ
ERZ-E05A361
ERZ-E05A361
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM