ERZ-E05A221CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A221CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E05A221CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-E05A221CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E05A221CS
Tau Wae ERZ-E05A221CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 889971 pcs Pepa Raraunga ERZ-E05A221CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZE05A221CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 14J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 190pF @ 1kHz