ERZ-C32EK511Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK511Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-C32EK511Y
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 25KA MODULE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-C32EK511Y
Tau Wae ERZ-C32EK511Y Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 25KA MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa ERZC32EK511Y
P122231
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 415V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 405J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module I teie nei - Te tere 25kA
Capacitance @ Frequency 2400pF @ 1kHz