ERX-3SJR47A
ERX-3SJR47A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 712630 pcs
Tikiake: ERX-3SJR47A.pdf
RFQ
ERX-3SJR56A
ERX-3SJR56A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 0.56 OHM 3W 5% AXIAL