ERX-2HJR33H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJR33H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERX-2HJR33H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.33 OHM 5% 2W J BEND
Ngā Rauemi: ERX-2HJR33H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERX-2HJR33H
Tau Wae ERX-2HJR33H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.33 OHM 5% 2W J BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155067 pcs Pepa Raraunga ERX-2HJR33H.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Raupapa ERX Tuhinga 330 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SMD Flattened J -Bend Axial Lead Ētahi Ingoa ERX2HJR33H
PRX2W.33TR
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 mOhms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film