ERX-2HJ2R2H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJ2R2H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERX-2HJ2R2H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2 OHM 5% 2W J BEND
Ngā Rauemi: ERX-2HJ2R2H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERX-2HJ2R2H
Tau Wae ERX-2HJ2R2H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.2 OHM 5% 2W J BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160439 pcs Pepa Raraunga ERX-2HJ2R2H.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Raupapa ERX Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SMD Flattened J -Bend Axial Lead Ētahi Ingoa ERX2HJ2R2H
PRX2W2.2TR
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film