ERT-D3FFL160S
PanasonicPanasonic
ERT-D3FFL160S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERT-D3FFL160S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 16OHM 3200K DISC
Ngā Rauemi: ERT-D3FFL160S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERT-D3FFL160S
Tau Wae ERT-D3FFL160S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 16OHM 3200K DISC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5342 pcs Pepa Raraunga ERT-D3FFL160S.pdf
Raupapa ERT-D Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 16
Te Tangata Tangata ±15% Mana - Max 600mW
Packaging Bulk Paa / Case Disc, 7.5mm
Ētahi Ingoa ERTD3FFL160S
PNT126
Tae Mahi -30°C ~ 60°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Wire Wire 1.18" (30.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 16 Disc, 7.5mm B25 / 85 -