ERO-S2PHF4700
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF4700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERO-S2PHF4700
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 470 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ERO-S2PHF4700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERO-S2PHF4700
Tau Wae ERO-S2PHF4700 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 470 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4814 pcs Pepa Raraunga ERO-S2PHF4700.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Raupapa ERO Tuhinga 470 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa EROS2PHF4700
P470CATB
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film