ERO-S2PHF33R0
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF33R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERO-S2PHF33R0
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 33 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ERO-S2PHF33R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERO-S2PHF33R0
Tau Wae ERO-S2PHF33R0 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 33 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5395 pcs Pepa Raraunga ERO-S2PHF33R0.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Raupapa ERO Tuhinga 33 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa P33.0CACT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film