ERO-S2PHF23R7
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERO-S2PHF23R7
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 23.7 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ERO-S2PHF23R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERO-S2PHF23R7
Tau Wae ERO-S2PHF23R7 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 23.7 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5661 pcs Pepa Raraunga ERO-S2PHF23R7.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Raupapa ERO Tuhinga 23.7 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa EROS2PHF23R7
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 23.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film