ERJ-XGNF2002Y
PanasonicPanasonic
ERJ-XGNF2002Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-XGNF2002Y
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 20K OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: 1.ERJ-XGNF2002Y.pdf2.ERJ-XGNF2002Y.pdf3.ERJ-XGNF2002Y.pdf4.ERJ-XGNF2002Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-XGNF2002Y
Tau Wae ERJ-XGNF2002Y Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 20K OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa Q8447968AA
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film