ERJ-XGEJ331Y
PanasonicPanasonic
ERJ-XGEJ331Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-XGEJ331Y
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 5% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: ERJ-XGEJ331Y.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-XGEJ331Y
Tau Wae ERJ-XGEJ331Y Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 5% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga ERJ-XGEJ331Y.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa ERJXGEJ331Y
P330ANTR
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film