ERJ-UP8F7150V
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-UP8F7150V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 715O
Ngā Rauemi: 1.ERJ-UP8F7150V.pdf2.ERJ-UP8F7150V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-UP8F7150V
Tau Wae ERJ-UP8F7150V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 715O Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1668392 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-UP8F7150V.pdf2.ERJ-UP8F7150V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 715 Ohms
Mana (Watts) 0.667W, 2/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJUP8F7150V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 715 Ohms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film