ERJ-UP6F9101V
PanasonicPanasonic
ERJ-UP6F9101V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-UP6F9101V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 9.1K OHM 1% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: 1.ERJ-UP6F9101V.pdf2.ERJ-UP6F9101V.pdf3.ERJ-UP6F9101V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-UP6F9101V
Tau Wae ERJ-UP6F9101V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 9.1K OHM 1% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 9.1 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJUP6F9101V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 9.1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film