ERJ-U6SJR16V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6SJR16V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-U6SJR16V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.16 OHM 5% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: ERJ-U6SJR16V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-U6SJR16V
Tau Wae ERJ-U6SJR16V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.16 OHM 5% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 989613 pcs Pepa Raraunga ERJ-U6SJR16V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 160 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)