ERJ-U6QFR75V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6QFR75V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-U6QFR75V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 1% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: ERJ-U6QFR75V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-U6QFR75V
Tau Wae ERJ-U6QFR75V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 1% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 953304 pcs Pepa Raraunga ERJ-U6QFR75V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)