ERJ-U12D2000U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-U12D2000U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Ngā Rauemi: 1.ERJ-U12D2000U.pdf2.ERJ-U12D2000U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-U12D2000U
Tau Wae ERJ-U12D2000U Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 405446 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-U12D2000U.pdf2.ERJ-U12D2000U.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa ERJU12D2000U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film