ERJ-U08D2803V
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-U08D2803V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 28
Ngā Rauemi: 1.ERJ-U08D2803V.pdf2.ERJ-U08D2803V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-U08D2803V
Tau Wae ERJ-U08D2803V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1234872 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-U08D2803V.pdf2.ERJ-U08D2803V.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 280 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJU08D2803V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 280 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film