ERJ-U06D2201V
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-U06D2201V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2.
Ngā Rauemi: 1.ERJ-U06D2201V.pdf2.ERJ-U06D2201V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-U06D2201V
Tau Wae ERJ-U06D2201V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 2019536 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-U06D2201V.pdf2.ERJ-U06D2201V.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJU06D2201V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film