ERJ-U03D5230V
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-U03D5230V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 52
Ngā Rauemi: 1.ERJ-U03D5230V.pdf2.ERJ-U03D5230V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-U03D5230V
Tau Wae ERJ-U03D5230V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 2616783 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-U03D5230V.pdf2.ERJ-U03D5230V.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 523 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJU03D5230V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 523 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film