ERJ-T08J751V
PanasonicPanasonic
ERJ-T08J751V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-T08J751V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 750 OHM 5% 1/3W 1206
Ngā Rauemi: 1.ERJ-T08J751V.pdf2.ERJ-T08J751V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-T08J751V
Tau Wae ERJ-T08J751V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 750 OHM 5% 1/3W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2467982 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-T08J751V.pdf2.ERJ-T08J751V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 750 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJT08J751V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film