ERJ-S1TF84R5U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1TF84R5U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S1TF84R5U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 84.5 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: ERJ-S1TF84R5U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S1TF84R5U
Tau Wae ERJ-S1TF84R5U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 84.5 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 423567 pcs Pepa Raraunga ERJ-S1TF84R5U.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 84.5 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa ERJS1TF84R5U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 84.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film