ERJ-S1TD9530U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S1TD9530U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 95
Ngā Rauemi: 1.ERJ-S1TD9530U.pdf2.ERJ-S1TD9530U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S1TD9530U
Tau Wae ERJ-S1TD9530U Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 278897 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-S1TD9530U.pdf2.ERJ-S1TD9530U.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 953 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa ERJS1TD9530U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 953 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film