ERJ-S1DF1602U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF1602U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S1DF1602U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 16K OHM 1% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: ERJ-S1DF1602U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S1DF1602U
Tau Wae ERJ-S1DF1602U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 16K OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 413982 pcs Pepa Raraunga ERJ-S1DF1602U.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 16 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa ERJS1DF1602U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film