ERJ-S1DD3003U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S1DD3003U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 30
Ngā Rauemi: 1.ERJ-S1DD3003U.pdf2.ERJ-S1DD3003U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S1DD3003U
Tau Wae ERJ-S1DD3003U Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 325688 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-S1DD3003U.pdf2.ERJ-S1DD3003U.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 300 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa ERJS1DD3003U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film