ERJ-S14F2152U
PanasonicPanasonic
ERJ-S14F2152U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S14F2152U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 21.5K OHM 1% 1/2W 1210
Ngā Rauemi: ERJ-S14F2152U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S14F2152U
Tau Wae ERJ-S14F2152U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 21.5K OHM 1% 1/2W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 821996 pcs Pepa Raraunga ERJ-S14F2152U.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 21.5 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa ERJS14F2152U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 21.5 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film