ERJ-S14D2003U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S14D2003U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Ngā Rauemi: 1.ERJ-S14D2003U.pdf2.ERJ-S14D2003U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S14D2003U
Tau Wae ERJ-S14D2003U Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 447651 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-S14D2003U.pdf2.ERJ-S14D2003U.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 200 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa ERJS14D2003U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film