ERJ-S12F2003U
PanasonicPanasonic
ERJ-S12F2003U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S12F2003U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 200K OHM 1% 3/4W 1812
Ngā Rauemi: ERJ-S12F2003U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S12F2003U
Tau Wae ERJ-S12F2003U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 200K OHM 1% 3/4W 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 644592 pcs Pepa Raraunga ERJ-S12F2003U.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 200 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa ERJS12F2003U
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film