ERJ-S08F1602V
PanasonicPanasonic
ERJ-S08F1602V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S08F1602V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 16K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: ERJ-S08F1602V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S08F1602V
Tau Wae ERJ-S08F1602V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 16K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1955401 pcs Pepa Raraunga ERJ-S08F1602V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 16 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ERJS08F1602V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film