ERJ-S06F6491V
PanasonicPanasonic
ERJ-S06F6491V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S06F6491V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 6.49K OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: ERJ-S06F6491V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S06F6491V
Tau Wae ERJ-S06F6491V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 6.49K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2652416 pcs Pepa Raraunga ERJ-S06F6491V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 6.49 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJS06F6491V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.49 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film