ERJ-S06D52R3V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S06D52R3V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 52
Ngā Rauemi: 1.ERJ-S06D52R3V.pdf2.ERJ-S06D52R3V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S06D52R3V
Tau Wae ERJ-S06D52R3V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 1579240 pcs Pepa Raraunga 1.ERJ-S06D52R3V.pdf2.ERJ-S06D52R3V.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 52.3 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ERJS06D52R3V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 52.3 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film