ERJ-S03F2201V
PanasonicPanasonic
ERJ-S03F2201V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S03F2201V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: ERJ-S03F2201V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S03F2201V
Tau Wae ERJ-S03F2201V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2699427 pcs Pepa Raraunga ERJ-S03F2201V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJS03F2201V
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film