ERJ-S02F6342X
PanasonicPanasonic
ERJ-S02F6342X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-S02F6342X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 63.4K OHM 1% 1/10W 0402
Ngā Rauemi: ERJ-S02F6342X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-S02F6342X
Tau Wae ERJ-S02F6342X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES SMD 63.4K OHM 1% 1/10W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1284409 pcs Pepa Raraunga ERJ-S02F6342X.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 63.4 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ERJS02F6342X
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 63.4 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film